Tel Mail Mail
Tel 0 555 039 96 39
0 362 432 20 22
Mail drnilay@samsunpsikiyatri.com
Map Ulugazi Mah.İstiklal cad.Işıtan Apt.No:50 Kat:2 Daire:5 (Çiftlik caddesi Büyük Anadolu Hastanesi Yanı) İlkadım/ Samsun
Ara

Hakkımızda

Hakkımızda


Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Misyonumuz danışanlarımızın ve yakınlarının sakin, huzurlu ve mahremiyete özen gösterilen bir ortamda  kapsamlı, doğru ve modern sağlık hizmetini en kaliteli şartlarda almalarını sağlamaktır. 

Psikiyatriye başvuran danışanların ayrıntılı değerlendirilmesi özellikle önemlidir. Mevcut hastane şartlarında bu süre oldukça kısadır. Bu durum danışanların kaygılarının artmasına neden olabildiği gibi tanının atlanması veya eksik değerlendirilme ihtimalini artırmaktadır. Her danışanın bireysel olarak değerlendirildiği, kişiye özel tedavi planı yapılan, doktoruna ihtiyaç duyduğunda iletişime geçebileceği merkezimizde danışanlarımızı yeterli süre ayırarak kapsamlı izleme imkanı bulabilmekteyiz.

Merkezimizde özellikle psikoterapi ağırlıklı tedaviler yürütülürken gerekli görülen hallerde farmakolojik tedaviler de uygulanabilir. Aynı zamanda bir tıp hekimi de olduğumdan ruhsal hastalıklarla karışan diğer durumların ayırıcı tanısını da yaparak  gereken tedavinin risklerini, avantajlarını ve alternatif seçenekleri danışanlarımın tam olarak anlamalarını sağlamayı amaçlıyorum.

                                                                                                                                                             Uzm.Dr.Nilay ÖLÇEK

                         

HİZMETLERİMİZ:

Bireysel Psikoterapi

Çift ve Aile Terapisi

Grup Terapileri

Cinsel Terapi

Vajinismus Tedavisi

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Tedavisi

Kısa Süreli Psikoterapiler

Oyun Terapisi

Zeka Testleri

Ergenlik Dönemi ve Sorunları

Depresyon Tedavisi

Kaygı Bozuklukları Tedavisi

Yas süreci Danışmanlığı 

Kumar Bağımlılığı Tedavisi

Teknoloji Bağımlılığı Tedavisi


Ertu Bilişim